Kariera

Poszukujemy dla współpracy fachowców różnych kierunków w dziale stworzenia i promowania produktów internetowych.

Administrator IT

Wymogi do pretendenta:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku od 1 roku
- Pragnienie do rozwoju i pracowitość
- Uczciwość, otwartość

Utalentowany Web Designer

Główne Obowiązki:
Opracowanie projektów stron internetowych,produktów programowych z zera według technicznego zadania;
Projektowanie przeznaczonych dla użytkownika interfejsów,witryn, adapcyjnych wersji i Facebook aplikacji;
Opracowanie logotypów i styli firmowych;
Wprowadzenie zmian do opracowanych przedtemukładów.
Wymogi:
- Umiejętność i doświadczenie prototypowania stron internetowych;
- Doświadczenia pracy Web designerem od 4 lat;
- Doskonała wiedza głównych graficznych redaktorów (Photoshop, Illustrator);
- Rozumienie zasad designu adapcyjnego;
- Uczucie kompozycji, uwaga do treści i detali, rozumieniezasad wygody użycia,
- Przedstawienie współczesnychtendencji;
- Obecność portfolio
- Umiejętność pracy w zespole

Kreatywny Specjalista ds marketingu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;
Znanie języków: rosyjski, ukraiński - doskonale;
Absolutna pisemna i ustna piśmienność
Mile widziani również studenci

Główne zadania:

- Napisanie unikalnej treści;
- Koordynacja zespołu marketologów;
- Przeprowadzenie badań rynku;
- Przygotowanie sprawozdawczości;
- Opracowanie pomysłów i propozycji po poprawie serwisu;
- Umiejętność stawiać prawidłowe zadania i osiągać postawionych celi - praca na wynik;
- Kształtowanie i wsparcie pozytywnego wizerunku stron w serwisach społecznościowych;
- Planowanie i realizacja kampanii reklamowych i PR
- przesuwanie zasobów w serwisach społecznościowych i forach,
- zwiększenie konwersji klientów,
- uczestnictwo w opracowaniu, przesuwaniu i sprzedaży on-line - serwisów.